Canlı heyecanlı Görüntülü sesli Sohbet sitesi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
mirc indir mIRC indir

Canlı mı Canlı Çılgın mı Çılgın Sohbet Odaları

Canlı sohbet edecek yeni arkadaşlar edinmek için harika bir arkadaşlık sitesi ciddi arkadaşlıklar için sohbete bağlanın


Canlı Sohbet farklı mekanlarda bulunan insanların görüntülü görüşme sayesinde yüz yüze iletişimden farksız şekilde iletişim kurarak birbirlerini uzaktan sohbet sitesi ile tanışma sağlanmasıdır. İlk başlarda arkadaşlar arası konferansı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Daha sonra bir çok kişi aynı talepte bulununca Canlı Sohbet uygulamalarında kullanılmaya başlanmıştır. Masaüstü ve mobil video konferans teknolojileri, PC, notebook tablet ve akıllı cep telefonlarına yüklenerek ya da web tabanlı olarak birbirlerinden çok uzak mekanlarda bulunan kişileri, sanki karşı karşıya bulunuyormuş hissi vererek iletişim kurabilmelerine olanak veriyor. Canlı Sohbet ortamı Zoom ile farklı bir güne dönüşüyor. Görüntülü / Video konferans teknolojileri birçok alanda kullanılabiliyor. Çünkü her alanda ve meslekte insan etkileşimi söz konusu olabiliyor. Bu etkileşim ise görüntülü iletişim ile gerçekleştirilebilir. Farklı yerlerdeki insanların görüntülü görüşmesi, evden çalışma, şirket toplantıları, teletıp denilen uzaktan verilen sağlık hizmetleri, uzaktan eğitim ve TV canlı yayın katılımı gibi çok farklı alanlarda çok farklı kullanımlarla gerçekleşebilir. Bu video konferanslarının sohbet alanlarında kullanılmasına Canlı Sohbet topluluğu denilir.

Canlı sohbet toplulukları arasında ciddi ve kaliteli arkadaşlık ortamı Zoom Türkiyenin en çok kullanılan sohbet sitesi.
Canlı sohbet odalarında Bay ve bayan arkadaşlık seviyeli ve keyifli sohbetin tadını çıkarın.


Geleneksel sohbet ortamlarından farklı olarak uzaktan sohbet ve chatleşmenin eşleştirelerek güvenilir bir ortam sağlanmasıdır. Tek-tek olarak sohbet edilebileceği gibi genel olarak da canlı sohbet imkanı oluşturulabilir. Asenkron ve senkron etkileşim ile harmanlanmış sohbet etme modeli kullanılarak sohbet odaları zenginleştirilir..

Canlı sohbet sitesi için ZoomSohbet Kaliteli ve Güvenilir altyapısıyla tercih edilen sohbet yeridir.

1970 yılında bu zamana video konferas sistemleri bir çok alanda kullanılmaktadır. Dijital ortamların toplu olarak mesajlaşmasında ve sesli olarak görüşme sistemini sağlayan bu alt yapılar bir çok çeşitleriyle günümüz arkadaşlık sistemlerinde ve okul eğitim sistemlerinde de kullanılmaktadır.

#Canlı Sohbet Sitesi | ZoomSohbet.ComCanlı ve keyifli sohbet odalarını Zoomsohbet ayrıcalığıyla tadını çıkarın. mIRC bağlantı sistemiyle enteğre edilen bu harika arkadaşlık ortamında sizde kendinize uygun arkadaşlar edinebilirsiniz. Bir çok yetişkin bay ve bayan arkadaşlarını uzaktan arkadaşlık sitelerinde buluyor. Kaliteli ve ciddi arkadaşlık ortamı için @Zoom size farklı bir ortam sunar.

@ZoomSohbet.com / #Canlı Bay ve Bayan sohbet odaları

Canlı Sohbete Bağlan

Sizde yeniliklerden anında haberdar olun.

© Copyright 2021 ZoomSohbet.Com #Canlı Sohbet dünyası- Tüm Hakları Saklıdır.