Zoom Sohbet

Zoom Sohbet Ağı - Network list
Zoom Özel Oda Sohbet Odaları | Bilgilendirme | Listeler

Zoom özel sohbet odaları hakkında kullanıcı bilgilendirme mesajı

#Zoom Özel Odalar Listesi /list Channels

Zoom sohbet odalarında farklı girişler arıyorsanız ziyaret edebileceğiz harika sohbet odalarından söz edebiliriz. Zoom Sohbet odaları Özel bölümünde kullanıcıların kendi oluşturdukları odalar ve yükseltilmiş premium sohbet odaları mevcuttur. Bu odalarda bazen bazı detaylar istenmektedir Kızlar sohbet külübüne giriş için Bayan profil onayı gerektirmesi gibi diğer özel odaların girişleri ve yöneticileri Zoom sohbet ağında kayıtlı kullanıcılarca oluşturulabilir ve bazı kriterler gerektirir. Özel sohbet odalarına nasıl girilir ve giriş detayları hakkında ufak bir bilgilendirme yaptık bu giriş detayları odalara bağlanmak istediğinizde sizin seçeneklerinizi karşılıyor olması durumunda istediğiniz odaya giriş açıktır. Cinsiyet ve mesleki sohbet odalarında bir takım özel giriş istenebilir bu durum oda kurucuları tarafından onaylanmaktadır. Seçili listede bulunan özel odalar harici bir çok özel oda bulunmaktadır bunlar aralarından bazılarıdır sizde özel oda oluşturmak isterseniz taleplerinizi bizlere iletin. Zoom Sohbet ağı özel sohbet odalarında keyifli ve eğlenceli sohbetler diler.
#Muhabbet Sohbet odası : Sohbet ağında kayıtlı kullanıcılara önerilen özel sohbet odasıdır. buraya giriş için /join #muhabbet yazarak bağlanabilirsiniz.

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır

#Kızlar Sohbet odası: Kızlar arasında oluşturulmuş yöneticilerinin Lady@Zoom olarak giriş aldıkları Kızlara özel sohbet odasıdır. Davet gereklidir.

Bu oda için özel istek gereklidir. Sohbet odasına giriş için Global odalarda yönetici olarak giriş sağlanmaktadır.

#Taraftar Sohbet odası : Taraftar sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan sonra gerçekleşir bunun için satırdaki giriş komutları uygulanmalıdır..

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır /join #Taraftar veya /giris #taraftar

#Yurtdışı Sohbet odası : Yurtdışı sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan sonra yurtdışı bağlantınız mevcut değilse bunun için satırdaki giriş komutları uygulanmalıdır..

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır /join #Yurtdışı veya /giris #Avrupa

#Edebiyat Sohbet odası : Edebiyat sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan gerçekleşir bunun için satırdaki giriş komutları uygulanmalıdır..

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır /join #Edebiyat veya /giris #Edebiyat

#Gelkeyfim Sohbet odası : Gel Keyfim sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan gerçekleşir Özel bir oda olduğu için davet gerekir yada bağlantı yoluyla girilir.

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #GelKeyfim

#öğretmenler Sohbet odası : öğretmenler sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan gerçekleşir Özel bir oda olduğu için davet gerekir yada bağlantı yoluyla girilir.

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #öğretmenler

#Türkiye Sohbet odası : Türkiye sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan gerçekleşir hiçbir davet yada bağlantı gerekmez sadece ibraz gerekir.

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #Türkiye

#şehir Sohbet odası : Şehirler sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan gerçekleşir istediğiniz şehir odasına giriş yapabilirsiniz istanbul izmir antalya bursa gibi bir çok şehir odası açıktır..

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #şehirler vb /join #istanbul /join #izmir /join #antalya

#GECE Sohbet odası : GECE sohbet odası Gececiler için sohbet odasına girişler sohbet ağına bağlanıldıktan gerçekleşir ister siz giriş yaparsınız yada belirli bir vakitte kullanıcılara otomatik giriş oluşturulur.

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #Gece

#Kısmet Sohbet odası : Kısmet sohbet odası eğlence ve arkadaşlık kanalıdır Bay ve Bayan profilleri tanımlı kullanıcıları bir birine eşleştirerek sohbet etmek için fırsat verir. Kendine güvenen ve cesareti olan kullanıcılarımız için harika .

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #Kısmet

#Parti Sohbet odası : Parti sohbet odası eğlence ve arkadaşlık kanalıdır Bay ve Bayan kullanıcılarımıza parti bilgilerini verir. Burada düzenlediğiniz partiler için bildirim dağıtabilirsiniz bir çok Festival etkinliğinide burada oluşturup davetlilere duyurabilirsiniz.

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #Parti

#Evliler Sohbet odası : Evliler sohbet odası eğlence ve arkadaşlık kanalıdır Bay ve Bayan profilleri tanımlı kullanıcılar için gerçek sohbet ciddi muhabbet alanıdır Kendine güvenen ve cesareti olan kullanıcılarımız için harika .

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #Evliler

#Arzulu Sohbet odası : Arzulu sohbet odası eğlence ve arkadaşlık kanalıdır Bay ve Bayan profilleri tanımlı kullanıcılar için gerçek arkadaşlık sohbet ciddi muhabbet alanıdır. Kendine güvenen ve cesareti olan kullanıcılarımız için best of the best bir kanaldır .

web sohbet girişi için uygundur / Mobil girişleri açıktır IRC giriş / join #Arzulu

Güvenilir sohbet siteleri arasında Türkiye Zoom Chat en çok tercih edilen kaliteli arkadaşlık ciddi sohbet ortamıdır. Kolay ve hemen bağlantı kurarak zaman kaybetmeden sizde bu ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Özel sohbet odalarıyla kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet vermeyi hedefleyen Zoom sohbet yeri kullanıcı odaklı imajı bir çok kullanıcıyı cezbetmiştir. Sohbet sevenler için harika cazibe merkezi haline gelen Zoom sohbet Yurtdışı kullanıcıları için aynı koşulları ayrım gözetmeksizin sağlamaktadır. Türkiye ve Yurtdışı kullanıcılarının en çok buluştuğu kaliteli yer Zoom Sohbet odaları adresleridir. Sohbet adresimizi sık kullanılan bölümünüze ekleyerek daha hızlı bağlantı oluşturabilirsiniz.Zoomsohbet.Com / Sohbet Ağı; Özel Sohbet Odaları Hakkında Bilgilendirme mesajı

Zoom Editör : @SizofErsin