ZoomSohbet Sohbet Odaları

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
mirc indir mIRC indir

Kalite ödüllü yeni sohbet odası #Bilim ve #Geyik seçildi.


Zoom Sohbet ağında yıldızı yükselen sohbet girişleri belli oldu, Bilimsel ve araştırma mesajları ve paylaşımlarının tartışıldığı #Bilim topluluğu yıldızı yükselen ödüllü sohbet kanalı seçilmiştir. Eğlence kategorisinde yeni seçilen sohbet odası #Geyik olarak belirlenmiştir; Kahkaha ve komedinin eksik olmadığı espirilerin patladığı kullanıcıların resmen şow yaptığı #Geyik kanalını yeni ödüllü eğlence odası seçilmiştir. Yeni ödül alarak Zoom sohbet odaları listesine eklenen #Bilim ve #Geyik kanallarını tebrik ediyoruz.Zoom Sohbet ağında en yeni sohbet odaları | Best OF Channels Zoom


Zoom sohbet odalarında bir çok kullanıcının aktif sohbet ettiği kaliteli muhabbet odalarının artık güncel listemizle En yeni sohbet odaları başlığıyla tüm okuyucularımızla seviyeli ve eğlenceli sohbet odalarını hep birlikte tanıyoruz. Sohbet odalarında aktif olarak kullanıcılarımızın oluşturduğu gruplar arasında seçilecek olan ''EN'' başlıklı yeni Zoom etkinlikleriyle ''Sohbet dünyasına'' yeni bir bakış açısı oluşturulacağına inanıyoruz. Zoom Sohbet odaları sosyal olarak kullanılan ve iş amaçları içinde geliştirilen mesajlaşma yolunun aktif olarak kullanıldığı yerdir. Yeni nesil arkadaşlık sisteminde sohbetimiz geyik genelinde bilimsel tarihi ve ekolojik olarakta ders niteliğinde etkileşimler oluşturmaktadır. Zoom sohbet kullanıcıları sosyal olarak sıcak kanlı cana yakın samimi sohbetlerin olduğu düşünce özgürlüğüne önem veren seviyeli ve keyifli bir ortamdır. Yeni oluşturduğumuz kullanıcı/kıdem/rütbe detaylamasında profillerde kullanıcıların ilgil alanı ve hobileriyle ilgili olarak Zoom kullanıcısı statüsünde yeni standartlarda oluşmuştur örneğin herkesle sosyal mesajlaşma kuran kullanıcılarımıza ''Heyecanlı Zoom kullanıcısı'' olarak yeni bir rütbe vererek sosyal bir kullanıcı olduğunuda belirliyoruz bu sayede bir çok yeni oluşumlara öncülük eden kategorileri Zoom ağının ''Bilge Kullanıcı'' statüsü bu sosyal ağın geliştirilmesine kendi iç teknik yapısıyla destek veriyor. Sohbet ağımızın yeni tarz kullanıcı modülüyle seçim listesine oluşturduğumuz ve tüm kullanıcılara bildirilen ''en yeni sohbet odaları'' kategorisinin oluşturulmasında kullanıcıların Rütbe ve bilge kategorilerinde seçilen yeni sohbet odası ve açıklamasında oluşturulan yeni bilgi mesajı yeni belirleyeceğimiz etkinliğimizin hangi kanalda gerekli olmasını sağlıyor.

Birbirinden eğlenceli 'Sohbet Odaları' Zoom Sohbet'de. Kaliteli ve seviyeli sohbeti başka yerlerde aramayın.@ZoomSohbet : kolay bağlanılan kaliteli ve gerçek mesajlaşma ve toplantı alanıdır.

Nitelikli Sohbet ekibimizin seçimiyle ''Yeni Sohbet Odaları'' seçimizde ayın sohbetleri


Zoom Türkiye sohbet ağının bu ay oluşturduğu seçimle belirlenen yeni sohbet odaları sosyal paylaşım ve sohbet dünyasına duyurmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Ayın sohbet teriminde seçim unsuru olarak belirlenen kategoride kullanıcılarımızın oy kullandığı kıyasıya mücadelesini birlikte tamamlayan 2 yeni kaliteli sohbet odasını tebrik ediyoruz. Ayın en çok sohbet edilen ve muhabbet edilen paylaşım odalarımız #Bilim ve #Geyik sohbet odaları olarak seçim sonucunu galibiyet statüsünde etiketlenmiştir.

En kaliteli ve seviyeli sohbet odaları #Bilim ve #Geyik


Zoom sohbet ağında keyifli bir sohbet için tercih edilecek bir çok seçenek var fakat kullanıcılarımızın belirlediği kalite kokan kanalımız 'Bilim Sohbet odası' takipçilerini tebrik ediyoruz paylaşımları ve sohbetleri kişilik gelişimine kadar etkili giden seviyeli muhabbetin insanlığa sağladığı gelişim ve kişisel değişimi #Bilim sohbet odamızda görmek mümkün. Geçmişten günümüze gelen süreçte bilimsel araştırmaların ve gelecekte kullanılacak bilim araçlarının tartışılarak farklı boyutlarda ki sohbet akışı ve paylaşımlar Bilim kanalının bu seçimi hak ettiğini Zoom ekibi olarakta yakından görmüş olduk. Sohbet odaları adı altında geçirilen boş zamanın beleş kişilerce taciz edilmesine alışılan bir dönemde bu tavırlarıyla bilim kanalı sohbet dünyasının değişimine etki edecek kaliteli düşünen kullanıcılara sahip olması bir çok başarıyıda almalarına sebep olacağını düşünüyoruz. Yeni düşüncemizde oluşturulacak Zoom bilim kurulu masasına Bilim sohbet odası kullanıcılarının görüşlerini düşüncelerini yansıtabileceğimiz bir sistemle karşılık vermek istiyoruz. Geyik kanalımızı da izleyerek ve sohbetina dahil olduğumuzdan bir espirili ve edebi bir mesajla cümlelerimize son veriyoruz ''Para parayı, Bilim geleceği getirir'' diyerek Bilim kanalı sohbet kullanıcılarına başarılar diyoruz.

Seviyeli ve eğlenceli bir sohbet odası düşünün tamam bu düşüncenin karşılığı size #Geyik sohbet odası olarak dönücektir. hem güvenilir şakacılar hemde seviyeliler daha diyecek pek bir cümle bulmak zor oluyor tabi ama espiriyi de sevenler için yeni trol sözlerle köşeyede sıkışmanız mümkün. Bir çok kişinin aynı anda kahkaha attığı efsane komik bir sohbet odası olan #Geyik sohbetçi grubunu taktire şayan diyaloglarıyla tebrik etmek istiyoruz. Psikiyatrik tedavi niteliğinde ki diyalogların gülümseten muhabbetleri insan sağlığına şiddetle tavsiye edilebilecek nitelikte olduğunu bilimsel bir gerçeklik getirildiğinde doktorların hastalara reçete olarak Geyik kanalını önerebilir olduğunu düşündünüz mü? düşünmeyin bakın Geyik sohbet odasında ne geyikler dönüyor hemen sizde kolayca sohbet odalarına bağlanın anı canlı canlı yaşayın bu döneme damgasını vuran geyik diyaloglarından espirilerden nasibinizi almalısınız unutmayın doktor bile tavsiye ederdi...

Zoom sohbet odalarında en yeni sohbet odalarının belirlenme süreci ve belirlenen iki sohbet odasını bu yazımızda paylaşarak sohbet dünyasının ileri bakabileceğini düşünen bir Zoom Sohbet kullanıcı grubu olduğunu tüm internet dünyasına duyuracağız.

En yeni Sohbet kanalları #Bilim ve #Geyik odalarını tebrik ediyoruz bilimin ışığında geyiklerin gülümsemesinde kalın.


Zoom Sohbet odaları keyifli ve mutlu sohbet diler.

Sohbete Bağlan

Sizde yeniliklerden anında haberdar olun.

© Copyright 2021 ZoomSohbet.Com - Kaliteli Sohbet Odaları 2021 Ödülleri - Tüm Hakları Saklıdır.